Skillnad mellan versioner av "Test tabell"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 3: | Rad 3: | ||
! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ||
|- | |- | ||
| − | | Svt|| bbbbbbbbbbbllllllllaaaaaabbbla<br>läääääääääääääääääääääääääääääääääänk | + | | Svt|| bbbbbbbbbbbllllllllaaaaaabbbla<br>|-läääääääääääääääääääääääääääääääääänk |
|| 1987 | || 1987 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 8 mars 2021 kl. 08.47
| Överskriftstext | Överskriftstext | Överskriftstext |
|---|---|---|
| Svt | -läääääääääääääääääääääääääääääääääänk | 1987 |