Skillnad mellan versioner av "Test nyheter"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 3: | Rad 3: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | !Publicerat | + | !Publicerat!!Tidning |
|- | |- | ||
| − | !27 augusti 1986||Ab | + | !27 augusti 1986||Ab |
[[Fil:Ab 1986-08-27 (1).png|miniatyr|Ab 1986-08-27 (1) ]] | [[Fil:Ab 1986-08-27 (1).png|miniatyr|Ab 1986-08-27 (1) ]] | ||
|- | |- | ||