Skillnad mellan versioner av "Restaurang Bohemia"
Från wpu.nu
| Rad 9: | Rad 9: | ||
!Namn !! Anknytning (1986) !! Avsnitt | !Namn !! Anknytning (1986) !! Avsnitt | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Claudio Mancini || Ägare/restauratör || | + | |[[Claudio Mancini]] || Ägare/restauratör || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 2 januari 2025 kl. 12.39
Restaurang i närheten av mordplatsen.
| Namn | Anknytning (1986) | Avsnitt |
|---|---|---|
| Claudio Mancini | Ägare/restauratör |