Skillnad mellan versioner av "Test tabell"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 3: | Rad 3: | ||
! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ! Överskriftstext !! Överskriftstext !! Överskriftstext | ||
|- | |- | ||
| − | | Celltext || Celltext || Celltext | + | | Celltext || Celltext || Celltext<br> |
| − | | Celltext || Celltext || Celltext | + | ||Celltext || Celltext || Celltext |
| − | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 8 mars 2021 kl. 08.38
| Överskriftstext | Överskriftstext | Överskriftstext | |||
|---|---|---|---|---|---|
| Celltext | Celltext | Celltext |
Celltext | Celltext | Celltext |