Skillnad mellan versioner av "Georg Libik"
Från wpu.nu
| Rad 9: | Rad 9: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | !Datum ||Rubrik / Länk ||Källor |
|- | |- | ||
|1919-1995||[https://immigrant.org/forfattare/L/libik.htm Georg Libik (biografi)] ||Immigrant.org | |1919-1995||[https://immigrant.org/forfattare/L/libik.htm Georg Libik (biografi)] ||Immigrant.org | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 1 augusti 2024 kl. 05.06
I utredningen
Uppslag i wpu
| Anledning | Uppslag | Registrerad | Ad Acta | Avsnittsanteckningar | Uppslagsanteckningar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pomn |
|||||||
|
Pomn |
Hörd: Förhörd, FHL: Förhörsledare, Pomn: Omnämnd, Rel: Relaterar
Bilder
Källor / Referenser
| Datum | Rubrik / Länk | Källor |
|---|---|---|
| 1919-1995 | Georg Libik (biografi) | Immigrant.org |