Skillnad mellan versioner av "Sida:Pol-1987-10-14 H7132-00 Sammanställning-organisationer.pdf/4"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 31: | Rad 31: | ||
| Förebedjare för Sverige || {{Maskat}} | | Förebedjare för Sverige || {{Maskat}} | ||
|- | |- | ||
| − | | Föreningen för Palmes likvidering || {{Maskat}} | + | | [[Föreningen för Palmes likvidering]] || {{Maskat=Text[[Avsnitt:H2929|H2929]]}} |
|} | |} | ||
Versionen från 1 april 2025 kl. 08.27
Den här sidan har korrekturlästs
- - 4 (10) -
- M200 (E-F)
- - 4 (10) -
| Organisation | Namn |
|---|---|
| European-American Evangelistic Crusades | |
| Evangelistiska institutionen | |
| Fadaji - Folkets Frihetsrörelse (Iran) | |
| FFSO, Fria företagares samorganisation | |
| Folkfronten för NATO | |
| Force 17 | |
| Framstegspartiet | |
| Fria Sverige | |
| FRO - Frivilliga radioorganisationen | |
| Främlingslegionen | |
| Full Gospel Businessman Fellow Ship International | |
| Förebedjare för Sverige | |
| Föreningen för Palmes likvidering | {{Maskat=TextH2929}} |