Skillnad mellan versioner av "Sida:Pol-1986-03-26 T116-00-E LisbethPalme.pdf/18"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 3: | Rad 3: | ||
|+ Feb-Mars 1986 | |+ Feb-Mars 1986 | ||
|- | |- | ||
| − | ! Dat | + | ! Dag / Dat !! Kl !! Text |
|- | |- | ||
| Måndag 24 || 08-18 || AMW semester<br>Länsbesök i Jämtland | | Måndag 24 || 08-18 || AMW semester<br>Länsbesök i Jämtland | ||
Versionen från 2 juni 2025 kl. 10.58
Den här sidan har inte korrekturlästs
| Dag / Dat | Kl | Text |
|---|---|---|
| Måndag 24 | 08-18 | AMW semester Länsbesök i Jämtland |
| 18 | LO/SAP | |
| Tisdag 25 | 08-18 | AMW semester Länsbesök i Jämtland |
| Onsdag 26 | 09- | Morgonsittning SB |
| 10- | Partiledarna | |
| 12 | SB (Statsrådsberedn) | |
| 14:30 | Olof Ruin | |
| 15 | SB (Statsrådsberedn) | |
| 16 | Kubas ambassadör | |
| 16:30 | Grekisk Tv | |
| 17 | Verdandi | |
| 18 | Middag på restaurang i Gamla stan |