Skillnad mellan versioner av "Sida:Pol-1987-03-12 17-50 EBC10006-00 walkie-talkie-observation-Tunnelgatan-väster-om bankomat-del1.pdf/6"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 35: | Rad 35: | ||
| ASP || {{Maskat}} | | ASP || {{Maskat}} | ||
|- | |- | ||
| − | | ISP || Sign:86 Sthlms pd<br>Längd:{{Maskat|Längd=7}}<br {{Maskat|Längd=15}} | + | | ISP || Sign:86 Sthlms pd<br>Längd:{{Maskat|Längd=7}}<br>{{Maskat|Längd=15}} |
|- | |- | ||
| APE || Innehar pass<br>Längd: {{Maskat|Längd=3}}, {{Maskat|Längd=7}} | | APE || Innehar pass<br>Längd: {{Maskat|Längd=3}}, {{Maskat|Längd=7}} | ||
Versionen från 16 november 2023 kl. 15.21
Den här sidan har inte korrekturlästs
Slagning beträffande:CKR
B Utfärdat i AB-län, 871028
CBRVolvo 242 Igrå
PBR
Dam
Sthlms TR Stöld /Villkorlig dom/ Dom (Svea hovrätt Hot mot tjänsteman /Fängelse 1 mån/
ASP
Förekommer med notistyp:Våld, inbrott, nark.
ISP
NPN
| CKR | |
| CBR | |
| PBR | |
| ASP | |
| ISP | Sign:86 Sthlms pd Längd: |
| APE | Innehar pass Längd: , |
| NPN | Förekommer med adress som ovan. Innehar ej vapen enl. Sthlms pd. |