Skillnad mellan versioner av "Sida:Ann-Personalakt - Lars-Erik Nilsson.pdf/3"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 33: | Rad 33: | ||
! IDX !! Fr o m !! Enl order !! Tjänstegrad klass !! Pkår !! Pkat !! Befälsgr | ! IDX !! Fr o m !! Enl order !! Tjänstegrad klass !! Pkår !! Pkat !! Befälsgr | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || 800101 || F6 1/80 || Fanjunkare || | + | | 1 || 800101 || F6 1/80 || Fanjunkare || FH || Mil aktiv || Celltext |
|} | |} | ||
Versionen från 30 maj 2025 kl. 10.31
441227-9319 NILSSON LARS-ERIK
UTDELNINGSADRESS: WETTERBERGSVÄG 90 B
POSTNR: 541 36
POSTADRESS: SKÖVDE
ANSTNR:
1991-12-09 RULLKORT PAF
TJGRAD/TJKLASS: LT (Löjtnant)
UTNDAT: 1983-06-01
TITEL: LT (Löjtnant)
PKAT: MIL YRKESPERS
BEFÄLSGR: OFFICER
PKÅR: F 7
RFM: 657 F 7
FACK/UTBLINJE: MARKF
ANTAGEN
KSTART TLP LON FR 0 M LKLDAT 640321 IF 14277 910101 850701
NOR PK-DAT 1991-02-20
HÖGSTUTBILDNING KHS-SK FV
| IDX | Fr o m | Enl order | Tjänstegrad klass | Pkår | Pkat | Befälsgr |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 800101 | F6 1/80 | Fanjunkare | FH | Mil aktiv | Celltext |
1 800101
1 810101
1 830601
- 880101
1990-01-01 C/O ADRESS
CFV830511
F7 87028
ENL ORDER TJÄNSTEGRAD/KLASS F6
1 800101-810118
2 800101F6
1/80
1 810119-830531 F6 81010
1 830601-850531 TFG 830050
1 850601-850630 OBSKR850613 1 850701-871231 ALS 84-85
1/80 FANJUNKARE FANJUNKARE LÖJTNANT LÖJTNANT
1 880101-880331 F7 87028
1 880401-881031 L-ATF 86/87
1 881101-891231 OBSKR890201 RALS 89/90
511
02 UTNÄMNING/ FORORDNANDE I TJÄNSTEGRAD/TJÄNSTEKLASS IDX FR 0 M
03 ANSTÄLLNING/TJÄNST
IDX FR 0 M-TOM ENL ORDER OMF KPL TJÄNSTEBENÄMNING
UTO PLUTONSOFFICER
UTO P/FANJUNKARE (TRPUTB) VID
UTO FLOTTILJPOLIS
UTO OFFICER
UTO OFFICER
UTO OFFICER
UTO OFFICER
UTO OFFICER
UTO OFFICER
UTO OFFICER
PKÅR
FV
FV
F 6
F 7
04 TJÄNSTGÖRING/BEFATTNING IDX FR O M-TOM ENL ORDER OMF KPL BEFATTNINGSBENÄMNING 1 800101-810118
1 810119-830424 F6 81010
STF CHEF
RÄDDNLED/BEVAKNCH
911209
NILSSON LARS-ERIK
LÖNEUTRYMME HF010
HF010
HF012
HF013
PKAT
MIL AKTIV CM AKT POLIS MIL YRKESPERS
MIL YRKESPERS
HNO 15
HNO 15
FN011-18
FNN 11-18
IF
RULLKORT PAF
ORGANISATIONSENHET
1. PLUT BEREDSKAPSPLUT
TJST 657212245
BEFÄLSGR PLUTOFF PLUTOFF V OFFICER OFFICER
MYNDIGHET
F6
F 6
F 6
F 6
F 6
F 6
F 7
F 7
F 7
F 7
MYNDIGHET F 6 F 6
TJ-ID
656
656
656
656
656
656
657
657
657
657 0340
TJ-OMF
BEF-ID
656 22321100 656 22331000
SID 1