Skillnad mellan versioner av "Sida:Ann-Personalakt - Lars-Erik Nilsson.pdf/4"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 28: | Rad 28: | ||
| 831017-871231 || || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 6 | | 831017-871231 || || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 6 | ||
|- | |- | ||
| − | | 880101-900630 || F7 87028 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F | + | | 880101-900630 || F7 87028 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 7 |
|- | |- | ||
| − | | 831017-871231 || F7 90030 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F | + | | 831017-871231 || F7 90030 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 7 |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 3 juni 2025 kl. 08.23
| Fr o m | Enl order | Befattningsbenämning | Organisationsenhet | Mynd |
|---|---|---|---|---|
| 830425-830610 | F6 83015 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 |
| 830611-831016 | F6 83015 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 |
| 831017-871231 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 | |
| 880101-900630 | F7 87028 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 7 |
| 831017-871231 | F7 90030 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 7 |
90070108
TILLAM PAD LON IDX FR O M LONEPLAN-GRAD-KLASS
1 810701 FO 050506
1 820301 FO 060606
1 850701 NO 111108
1 860716 NO 131308
1 880701 NO 151508
1 881101 NF 151508
1 900101 IF 13935 910101 IF 14277
501 UTBILDNING
FR 0 M-T O M ENL ORDER
670401 670526
690318 690619
700504 700523
700810 700814
800729 801219 F6 81002 820413 820514 F6 82020 820601 820624 F6 82025 851202 851213 TFF 86004
RULLKORT PAF
RÄDDNLED/BEVAKNCH RÄDDNLED/BEVAKNCH RÄDDNLED/BEVAKNCH RÄDDNLED/BEVAKNCH UTO RÄDDNLED/BEVAKNCH
KURSBENÄMNING
BEFKURS FALLSKJTJ A 31
UBEFSKOLA INF-60
UTB FÖR FN-TJÄNST KURS INSTR MC 257 A FLOTTILJPOLISKURS
KOMPLKURS PLUTOFF (KKP) LAR VPL BRANDMAN LÄR VPL BRANDMAN
911209
NILSSON I ARS-ERIK
ORGANISATIONSENHET BEREDSKAPSPLUT
BEREDSKAPSPLUT BEREDSKAPSPLUT BEREDSKAPSPLUT BEREDSKAPSPLUT
KURSNR
2275 1840
MYNDIGHET BEF-ID
33
F6
F 6
F6
F 7
KATALOG
441227-9319
656 22331000 656 22331000
656 22331000
657 14531000
657 14710000 090
SID 2