Skillnad mellan versioner av "Sida:Ann-Personalakt - Lars-Erik Nilsson.pdf/4"
Från wpu.nu
| Sidinnehåll (som ska inkluderas): | Sidinnehåll (som ska inkluderas): | ||
| Rad 30: | Rad 30: | ||
| 880101-900630 || F7 87028 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 7 | | 880101-900630 || F7 87028 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 7 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 900701- || F7 90030 || Räddnled / Bevaknch || Beredskapsplut ||F 7 |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Nuvarande version från 3 juni 2025 kl. 12.25
Den här sidan har inte korrekturlästs
| Fr o m | Enl order | Befattningsbenämning | Organisationsenhet | Mynd |
|---|---|---|---|---|
| 830425-830610 | F6 83015 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 |
| 830611-831016 | F6 83015 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 |
| 831017-871231 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 6 | |
| 880101-900630 | F7 87028 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 7 |
| 900701- | F7 90030 | Räddnled / Bevaknch | Beredskapsplut | F 7 |
| Fr o m | Enl order | Kursbenämning |
|---|---|---|
| 670401-670526 | BEFKURS FALLSKJTJ A 31 | |
| 690318-690619 | UBEFSKOLA INF-60 | |
| 700504-700523 | UTB FÖR FN-TJÄNST | |
| 700810-700814 | KURS INSTR MC 257 A | |
| 800729-801219 | F6 81002 | FLOTTILJPOLISKURS |
| 820413-820514 | F6 82020 | KOMPLKURS PLUTOFF (KKP) |
| 820601-820624 | F6 82025 | LÄR VPL BRANDMAN |
| 851202-851213 | TFF 86004 | LÄR VPL BRANDMAN |
RULLKORT PAF 911209 NILSSON LARS-ERIK 441227-9319 SID 2