Skillnad mellan versioner av "Bo Gunnar Sandberg"
Från wpu.nu
| Rad 13: | Rad 13: | ||
!Datum !!Rubrik / Länk !!Källor | !Datum !!Rubrik / Länk !!Källor | ||
|- | |- | ||
| − | |1981- ||[ | + | |1981- ||[https://runeberg.org/statskal/1984/0266.html Bo Sandberg Revisionsdirektör (RRV)] ||Sveriges statskalender 1984<br>RRV |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 13 juli 2025 kl. 10.11
Foto
Plats för foto
Relevans
Avsnitt
Har inget eget avsnitt alt. ej angivet
Eget signalement
Ej angivet
Känner
Allmänt
Bo Sandberg var revisionsdirektör vid Riksrevisionsverket (RRV)
I utredningen
Det finns inget registrerat i wpu på Bo Gunnar Sandberg
Bilder
Källor / Referenser
| Datum | Rubrik / Länk | Källor |
|---|---|---|
| 1981- | Bo Sandberg Revisionsdirektör (RRV) | Sveriges statskalender 1984 RRV |