wpu.nu

Uppslag:I18550-01

Från wpu.nu

Avsnitt
Löpande nr
Registrerat
2000-05-11
Ad acta
1999-11-08
Uppslagsanteckningar (PU)
ARB KAMRAT SOLLENTUNA HADE SAGT ATT 3 BREV KOMMIT TILL LOKALEN SOM HAN LAST TILLSAMMANS MED BREVEN SKULLE HANDLA OM VAPNET SOM ANV VID MORDET PÅ OP GOMT UNDER CEMNETPLATTA PÅ KARLAVAGEN 38,STHLM BREV LAMNADES SENARE TILL VEF TILL POUISEN
Uppslagsanteckningar (wpu)







Uppslag i samma avsnitt:



Inget dokument finns bilagt detta uppslag.

Begär att Palmeutredningen lämnar ut detta dokument
För att begära ut detta dokument kan du skicka ett mail med följande text till registrator.kansli@polisen.se. Om du fyller i dina uppgifter i rutorna nedan kommer din webbläsare automatiskt fylla i dem nästa gång. Ingenting sparas på wpu, bara i din webbläsare. Mailed skickas av din egen mailapp så din egen epostadress står som avsändare.

Begäran att få ta del av allmän handling från Palmeutredningen

Hej!
Jag begär härmed att få ut kopior på de handlingar som i Palmeutredningen finns registrerade under avsnitt 'I18550'. Jag begär också ut de förhör, promemorior, protokoll, brev, analyser och annan skriftlig dokumentation som hänför sig till avsnittet.
Om materialet är mycket omfattande önskar jag, för att minska allas arbetsbörda, att ni hör av er innan ni påbörjar arbetet med utlämning så att vi eventuellt kan bestämma en lämplig avgränsning.
Skicka handlingarna till:

Hans Hansson
Hansväg 1
123 45 Hanstorp
Med vänliga hälsningar,
Hans Hansson