Skillnad mellan versioner av "Mikael Holmström"
Från wpu.nu
| Rad 12: | Rad 12: | ||
! Publicerat !! Rubrik !! Förlag<br>Författare !! Ämne | ! Publicerat !! Rubrik !! Förlag<br>Författare !! Ämne | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || Den dolda alliansen - Sveriges hemliga NATO-förbindelser. Utökad med det nya kalla kriget.|| Atlantis<br>[[Mikael Holmström]] || [[NATO]]<br>[[Stay Behind]] | + | | 2015 || [https://libris.kb.se/bib/13145859 Den dolda alliansen - Sveriges hemliga NATO-förbindelser. Utökad med det nya kalla kriget.] (Libris) || Atlantis<br>[[Mikael Holmström]] || [[NATO]]<br>[[Stay Behind]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 16 december 2025 kl. 09.35
Foto
Plats för foto
Relevans
Avsnitt
Har inget eget avsnitt alt. ej angivet
Eget signalement
Ej angivet
Känner
Allmänt
| Publicerat | Rubrik | Förlag Författare |
Ämne |
|---|---|---|---|
| 2015 | Den dolda alliansen - Sveriges hemliga NATO-förbindelser. Utökad med det nya kalla kriget. (Libris) | Atlantis Mikael Holmström |
NATO Stay Behind |
I utredningen
Det finns inget registrerat i wpu på Mikael Holmström
Bilder