Skillnad mellan versioner av "John Foster Dulles"
Från wpu.nu
| Rad 11: | Rad 11: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | !År / Period ||Rubrik / Länk ||Källor |
|- | |- | ||
|1888-1959 ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/John_Foster_Dulles John Foster Dulles] ||Wikipedia<br>svenska | |1888-1959 ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/John_Foster_Dulles John Foster Dulles] ||Wikipedia<br>svenska | ||
Versionen från 30 augusti 2023 kl. 10.32
Foto
Plats för foto
Relevans
Avsnitt
Har inget eget avsnitt alt. ej angivet
Eget signalement
Ej angivet
I utredningen
Uppslag i wpu
| Anledning | Uppslag | Registrerad | Ad Acta | Avsnittsanteckningar | Uppslagsanteckningar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pomn |
1990-02-13 |
1991-11-11 |
Hörd: Förhörd, FHL: Förhörsledare, Pomn: Omnämnd, Rel: Relaterar
Bilder
Källor / Referenser
| År / Period | Rubrik / Länk | Källor |
|---|---|---|
| 1888-1959 | John Foster Dulles | Wikipedia svenska |
| John Foster Dulles | Wikipedia engelska |