Skillnad mellan versioner av "ABN Anti-Bolshevik Bloc of Nations"
Från wpu.nu
| Rad 13: | Rad 13: | ||
|1941-1945 ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Riksministeriet_för_de_ockuperade_östområdena Riksministeriet för de ockuperade östområdena] ||Wikipedia<br>svenska | |1941-1945 ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Riksministeriet_för_de_ockuperade_östområdena Riksministeriet för de ockuperade östområdena] ||Wikipedia<br>svenska | ||
|- | |- | ||
| − | |1941-1945 https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Rikskommissariat Rikskommissariat - områden ockuperade av Nazityskland under andra världskriget] ||Wikipedia<br>svenska | + | |1941-1945 ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Rikskommissariat Rikskommissariat - områden ockuperade av Nazityskland under andra världskriget] ||Wikipedia<br>svenska |
|- | |- | ||
|1941-1945 ||[https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reich_Ministry_for_the_Occupied_Eastern_Territories Reich Ministry for the Occupied Eastern Territories] ||Wikipedia<br>engelska | |1941-1945 ||[https://en.m.wikipedia.org/wiki/Reich_Ministry_for_the_Occupied_Eastern_Territories Reich Ministry for the Occupied Eastern Territories] ||Wikipedia<br>engelska | ||
Versionen från 2 december 2023 kl. 12.12
Källor / Referenser
| Publicerat | Rubrik / Länk | Källor |
|---|---|---|
| 1941-1945 | Riksministeriet för de ockuperade östområdena | Wikipedia svenska |
| 1941-1945 | Rikskommissariat - områden ockuperade av Nazityskland under andra världskriget | Wikipedia svenska |
| 1941-1945 | Reich Ministry for the Occupied Eastern Territories | Wikipedia engelska |
| 1941-1945 | Reichskommissariat | Wikipedia engelska |
| Anti-Bolshevik Bloc of Nations | Wikipedia engelska |