Skillnad mellan versioner av "Maja-Lena Rådelius"
Från wpu.nu
| Rad 12: | Rad 12: | ||
!Publicerat ||Rubrik / Länk ||Medie | !Publicerat ||Rubrik / Länk ||Medie | ||
|- | |- | ||
| − | |1988-02-28 ||[https://ibb.co/yFPLxbyC Pikétpolisen | + | |1988-02-28 ||[https://ibb.co/yFPLxbyC Pikétpolisen Klas Gedda - missade han mördaren - Varför stoppade jag inte väsk-mannen?] ||Arbetet<br>Maja-Lena Rådelius |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 6 april 2025 kl. 09.09
Foto
Plats för foto
Relevans
Avsnitt
Har inget eget avsnitt alt. ej angivet
Eget signalement
Ej angivet
Känner
Allmänt
Maja-Lena Rådelius var journalist vid tidningen Arbetet.
Press/Media
| Publicerat | Rubrik / Länk | Medie |
|---|---|---|
| 1988-02-28 | Pikétpolisen Klas Gedda - missade han mördaren - Varför stoppade jag inte väsk-mannen? | Arbetet Maja-Lena Rådelius |
I utredningen
Uppslag i wpu
| Anledning | Uppslag | Registrerad | Ad Acta | Avsnittsanteckningar | Uppslagsanteckningar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pomn |
1992-01-21 |
1992-02-17 |
Maria Degerman (epa VD 1) |
Hörd: Förhörd, FHL: Förhörsledare, Pomn: Omnämnd, Rel: Relaterar
Bilder