Skillnad mellan versioner av "Societas Avantus Gardiae"
Från wpu.nu
| Rad 10: | Rad 10: | ||
!Namn !! Anknytning (1986) !! Avsnitt | !Namn !! Anknytning (1986) !! Avsnitt | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Thomas Norén || Ordförande i SAG || [[Avsnitt:I9273|I9273]] | + | | [[Thomas Norén]] || Ordförande i SAG || [[Avsnitt:I9273|I9273]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 4 maj 2025 kl. 05.51
Allmänt
Societas Avantus Gardiae (SAG) var en ideell förening bildad 1975 som sände program med politisk och kulturell inriktning.
| Namn | Anknytning (1986) | Avsnitt |
|---|---|---|
| Thomas Norén | Ordförande i SAG | I9273 |
YouTube
Förekommer i wpu
Sökning: "Societas Avantus Gardiae" i wpu.
"Obs! Uppslag kommer sist i listan"