Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 14: | Rad 14: | ||
|▪︎[[Förkortningar]]||2020||Uppdateras kontinuerligt | |▪︎[[Förkortningar]]||2020||Uppdateras kontinuerligt | ||
|- | |- | ||
| − | |▪︎[[Litteratur|Lista över litteratur rörande MOP]]||2021||95% klar<br>Uppdateringar krävs | + | |▪︎[[Litteratur|Lista över litteratur rörande MOP]]||2021||95% klar/<br>Uppdateringar krävs |
|- | |- | ||
|▪︎[[Mordplatsen]]||okt 2021||Första utkast | |▪︎[[Mordplatsen]]||okt 2021||Första utkast | ||
| Rad 26: | Rad 26: | ||
|▪︎[[Sjukhusspionaffären]]||2020||95% klar | |▪︎[[Sjukhusspionaffären]]||2020||95% klar | ||
|- | |- | ||
| − | |▪︎[[SPÅR - TEORIER|Samlingssida spår/teorier (även utanför PU)]]||2020||Första utkast/<br> | + | |▪︎[[SPÅR - TEORIER|Samlingssida spår/teorier (även utanför PU)]]||2020||Första utkast/<br>Uppdatering krävs |
|- | |- | ||
|▪︎[[Utredningsanteckningar Bankomater]]||2021||Användare | |▪︎[[Utredningsanteckningar Bankomater]]||2021||Användare | ||
Versionen från 7 oktober 2021 kl. 04.48
Uppdaterad: 2021-10-07
| Publicerat | Skapad | Status |
|---|---|---|
| ▪︎Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar |
| ▪︎Transkribering Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | Första utkast |
| ▪︎Avsnittslista PU | 2019 | Klar |
| ▪︎Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt |
| ▪︎Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar/ Uppdateringar krävs |
| ▪︎Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast |
| ▪︎Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |
| ▪︎Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt |
| ▪︎Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar |
| ▪︎Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast/ Uppdatering krävs |
| ▪︎Utredningsanteckningar Bankomater | 2021 | Användare |
| ▪︎Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |