Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 4: | Rad 4: | ||
|- | |- | ||
!Publicerat||Skapad||Status | !Publicerat||Skapad||Status | ||
| + | |- | ||
| + | |▪︎[[Uppslag:JDA26100-00|Presskonferensen 2020-06-10]]||2021||90% klar | ||
|- | |- | ||
|▪︎[[Avsnitt|Avsnittslista PU]]||2019||Klar | |▪︎[[Avsnitt|Avsnittslista PU]]||2019||Klar | ||
| Rad 25: | Rad 27: | ||
|▪︎[[Utredningsanteckningar Bankomater]]||2021||Användare | |▪︎[[Utredningsanteckningar Bankomater]]||2021||Användare | ||
|- | |- | ||
| − | ▪︎[[Vittnen på mordplatsen|Lista mordplatsvittnen]]||2020||Första utkast | + | |▪︎[[Vittnen på mordplatsen|Lista mordplatsvittnen]]||2020||Första utkast |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 7 oktober 2021 kl. 04.37
| Publicerat | Skapad | Status |
|---|---|---|
| ▪︎Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar |
| ▪︎Avsnittslista PU | 2019 | Klar |
| ▪︎Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt |
| ▪︎Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar Uppdateringar krävs |
| ▪︎Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast |
| ▪︎Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |
| ▪︎Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt |
| ▪︎Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar |
| ▪︎Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast Behöver uppdateras |
| ▪︎Utredningsanteckningar Bankomater | 2021 | Användare |
| ▪︎Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |