Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 5: | Rad 5: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | !Sidor|| | + | !Sidor||Senast uppdaterad||Status |
|- | |- | ||
|'''[[Tunnlar under Norrmalm]]||{{uppdaterad}}||Kan kompletteras | |'''[[Tunnlar under Norrmalm]]||{{uppdaterad}}||Kan kompletteras | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Utredningsanteckningar om Fordon synliga på mordnatten|'''Fordon (Utredningsanteckningar)]]|| | + | |[[Utredningsanteckningar om Fordon synliga på mordnatten|'''Fordon (Utredningsanteckningar)]]||{{uppdaterad}} |
| + | ||Levande | ||
|- | |- | ||
|[[Utredningsanteckningar om Hans taxi|'''Hans Taxi (Utredningsanteckningar)]]||2021||klar | |[[Utredningsanteckningar om Hans taxi|'''Hans Taxi (Utredningsanteckningar)]]||2021||klar | ||
| − | |[[Området|Intressanta områden/platser]]|| | + | |[[Området|Intressanta områden/platser]]||{{uppdaterad}}||Levande |
|- | |- | ||
| − | |[[Mordvapnet]]|| | + | |[[Mordvapnet]]||{{uppdaterad}}||Första utkast |
|- | |- | ||
|[https://wpu.nu/index.php?title=Special:Fr%C3%A5ga&q=%5B%5BUppslag%3A%2B%5D%5D++%5B%5BB%C3%B6rjade%3A%3A%2B%5D%5D&p=format%3Dbroadtable%2Flink%3Dall%2Fheaders%3Dshow%2Fsearchlabel%3D%E2%80%A6-20ytterligare-20resultat%2Fclass%3Dsortable-20wikitable-20smwtable&po=%3FB%C3%B6rjade%23-F%5BY-m-d%5D%3DDatum%0A&sort=B%C3%B6rjade&order=asc&eq=no&offset=0&limit=500 Uppslag - datumlinje]||2020||Uppdateras kontinuerligt | |[https://wpu.nu/index.php?title=Special:Fr%C3%A5ga&q=%5B%5BUppslag%3A%2B%5D%5D++%5B%5BB%C3%B6rjade%3A%3A%2B%5D%5D&p=format%3Dbroadtable%2Flink%3Dall%2Fheaders%3Dshow%2Fsearchlabel%3D%E2%80%A6-20ytterligare-20resultat%2Fclass%3Dsortable-20wikitable-20smwtable&po=%3FB%C3%B6rjade%23-F%5BY-m-d%5D%3DDatum%0A&sort=B%C3%B6rjade&order=asc&eq=no&offset=0&limit=500 Uppslag - datumlinje]||2020||Uppdateras kontinuerligt | ||
Versionen från 16 september 2022 kl. 13.09
Uppdaterad: 2022-10-28 12:19
Sorterbara kolumner, klicka rubrik
| Sidor | Senast uppdaterad | Status | |||
|---|---|---|---|---|---|
| Tunnlar under Norrmalm | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Kan kompletteras | |||
| Fordon (Utredningsanteckningar) | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Levande | |||
| Hans Taxi (Utredningsanteckningar) | 2021 | klar | Intressanta områden/platser | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Levande |
| Mordvapnet | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Första utkast | |||
| Uppslag - datumlinje | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar | |||
| Transkribering Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | Första utkast | |||
| Avsnittslista | 2019 | Klar | |||
| Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar/ Uppdateringar krävs | |||
| Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast | |||
| Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast | |||
| Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Persongalleri | 2021 | Levande Uppdateras kontinuerligt | |||
| Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar | |||
| Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast/ Uppdatering krävs | |||
| Bankomater (Utredningsanteckningar) | 2021 | Användare | |||
| Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |