Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| (49 mellanliggande versioner av 2 användare visas inte) | |||
| Rad 1: | Rad 1: | ||
| − | Uppdaterad | + | {{Uppdaterad}} |
| − | |||
''Sorterbara kolumner, klicka rubrik'' | ''Sorterbara kolumner, klicka rubrik'' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! | + | !Sidor||Status etc. |
|- | |- | ||
| − | | | + | |'''[[Tunnlar under Norrmalm]]||{{uppdaterad}}||Kan kompletteras |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Utredningsanteckningar om Fordon synliga på mordnatten|'''Fordon (Utredningsanteckningar)]]||Levande |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Utredningsanteckningar om Hans taxi|'''Hans Taxi (Utredningsanteckningar)]]||2021||klar |
| + | |[[Området|Intressanta områden/platser]]||Levande | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Mordvapnet]]||{{uppdaterad}}||Första utkast |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[https://wpu.nu/index.php?title=Special:Fr%C3%A5ga&q=%5B%5BUppslag%3A%2B%5D%5D++%5B%5BB%C3%B6rjade%3A%3A%2B%5D%5D&p=format%3Dbroadtable%2Flink%3Dall%2Fheaders%3Dshow%2Fsearchlabel%3D%E2%80%A6-20ytterligare-20resultat%2Fclass%3Dsortable-20wikitable-20smwtable&po=%3FB%C3%B6rjade%23-F%5BY-m-d%5D%3DDatum%0A&sort=B%C3%B6rjade&order=asc&eq=no&offset=0&limit=500 Uppslag - datumlinje]||2020||Uppdateras kontinuerligt |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Uppslag:JDA26100-00|Presskonferensen 2020-06-10]]||2021||90% klar |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Sida:Presskonferensen_10_juni|Transkribering Presskonferensen 2020-06-10]]||2021||Första utkast |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Avsnitt|Avsnittslista]]||{{uppdaterad}}||Klar |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Förkortningar]]||2020||Uppdateras kontinuerligt |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Litteratur|Lista över litteratur rörande MOP]]||2021||95% klar/<br>Uppdateringar krävs |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Mordplatsen]]||okt 2021||Första utkast |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Mordplatsvittnen|Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen]]||2020||Första utkast |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Nyhetsartiklar, media]]||2020||Uppdateras kontinuerligt |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Persongalleri]]||2021||Levande<br>Uppdateras kontinuerligt |
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Sjukhusspionaffären]]||2020||95% klar |
| + | |- | ||
| + | |[[SPÅR - TEORIER|Samlingssida spår/teorier (även utanför PU)]]||2020||Första utkast/<br>Uppdatering krävs | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Utredningsanteckningar Bankomater| Bankomater (Utredningsanteckningar)]]||2021||Användare | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Vittnen på mordplatsen|Lista mordplatsvittnen]]||2020||Första utkast | ||
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Nuvarande version från 28 oktober 2022 kl. 13.19
Uppdaterad: 2022-10-28 12:19
Sorterbara kolumner, klicka rubrik
| Sidor | Status etc. | |||
|---|---|---|---|---|
| Tunnlar under Norrmalm | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Kan kompletteras | ||
| Fordon (Utredningsanteckningar) | Levande | |||
| Hans Taxi (Utredningsanteckningar) | 2021 | klar | Intressanta områden/platser | Levande |
| Mordvapnet | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Första utkast | ||
| Uppslag - datumlinje | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar | ||
| Transkribering Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | Första utkast | ||
| Avsnittslista | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Klar | ||
| Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar/ Uppdateringar krävs | ||
| Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast | ||
| Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast | ||
| Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Persongalleri | 2021 | Levande Uppdateras kontinuerligt | ||
| Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar | ||
| Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast/ Uppdatering krävs | ||
| Bankomater (Utredningsanteckningar) | 2021 | Användare | ||
| Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |