Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 5: | Rad 5: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | !Sidor | + | !Sidor||Status etc. |
|- | |- | ||
|'''[[Tunnlar under Norrmalm]]||{{uppdaterad}}||Kan kompletteras | |'''[[Tunnlar under Norrmalm]]||{{uppdaterad}}||Kan kompletteras | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Utredningsanteckningar om Fordon synliga på mordnatten|'''Fordon (Utredningsanteckningar)]] | + | |[[Utredningsanteckningar om Fordon synliga på mordnatten|'''Fordon (Utredningsanteckningar)]]||Levande |
| − | ||Levande | ||
|- | |- | ||
|[[Utredningsanteckningar om Hans taxi|'''Hans Taxi (Utredningsanteckningar)]]||2021||klar | |[[Utredningsanteckningar om Hans taxi|'''Hans Taxi (Utredningsanteckningar)]]||2021||klar | ||
| − | |[[Området|Intressanta områden/platser]] | + | |[[Området|Intressanta områden/platser]]||Levande |
|- | |- | ||
|[[Mordvapnet]]||{{uppdaterad}}||Första utkast | |[[Mordvapnet]]||{{uppdaterad}}||Första utkast | ||
Nuvarande version från 28 oktober 2022 kl. 13.19
Uppdaterad: 2022-10-28 12:19
Sorterbara kolumner, klicka rubrik
| Sidor | Status etc. | |||
|---|---|---|---|---|
| Tunnlar under Norrmalm | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Kan kompletteras | ||
| Fordon (Utredningsanteckningar) | Levande | |||
| Hans Taxi (Utredningsanteckningar) | 2021 | klar | Intressanta områden/platser | Levande |
| Mordvapnet | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Första utkast | ||
| Uppslag - datumlinje | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar | ||
| Transkribering Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | Första utkast | ||
| Avsnittslista | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Klar | ||
| Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar/ Uppdateringar krävs | ||
| Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast | ||
| Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast | ||
| Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | ||
| Persongalleri | 2021 | Levande Uppdateras kontinuerligt | ||
| Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar | ||
| Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast/ Uppdatering krävs | ||
| Bankomater (Utredningsanteckningar) | 2021 | Användare | ||
| Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |