Skillnad mellan versioner av "Innehållsförteckning"
Från wpu.nu
Tottis (diskussion | bidrag) |
Tottis (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 23: | Rad 23: | ||
|[[Sida:Presskonferensen_10_juni|Transkribering Presskonferensen 2020-06-10]]||2021||Första utkast | |[[Sida:Presskonferensen_10_juni|Transkribering Presskonferensen 2020-06-10]]||2021||Första utkast | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Avsnitt|Avsnittslista]]|| | + | |[[Avsnitt|Avsnittslista]]||{{uppdaterad}}||Klar |
|- | |- | ||
|[[Förkortningar]]||2020||Uppdateras kontinuerligt | |[[Förkortningar]]||2020||Uppdateras kontinuerligt | ||
Versionen från 20 september 2022 kl. 23.51
Uppdaterad: 2022-10-28 12:19
Sorterbara kolumner, klicka rubrik
| Sidor | Senast uppdaterad | Status | |||
|---|---|---|---|---|---|
| Tunnlar under Norrmalm | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Kan kompletteras | |||
| Fordon (Utredningsanteckningar) | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Levande | |||
| Hans Taxi (Utredningsanteckningar) | 2021 | klar | Intressanta områden/platser | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Levande |
| Mordvapnet | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Första utkast | |||
| Uppslag - datumlinje | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | 90% klar | |||
| Transkribering Presskonferensen 2020-06-10 | 2021 | Första utkast | |||
| Avsnittslista | Uppdaterad: 2022-10-28 12:19 | Klar | |||
| Förkortningar | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Lista över litteratur rörande MOP | 2021 | 95% klar/ Uppdateringar krävs | |||
| Mordplatsen | okt 2021 | Första utkast | |||
| Sammanställning vittnesmål mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast | |||
| Nyhetsartiklar, media | 2020 | Uppdateras kontinuerligt | |||
| Persongalleri | 2021 | Levande Uppdateras kontinuerligt | |||
| Sjukhusspionaffären | 2020 | 95% klar | |||
| Samlingssida spår/teorier (även utanför PU) | 2020 | Första utkast/ Uppdatering krävs | |||
| Bankomater (Utredningsanteckningar) | 2021 | Användare | |||
| Lista mordplatsvittnen | 2020 | Första utkast |