Skillnad mellan versioner av "Karl-Gustav Köhler"
Från wpu.nu
| Rad 14: | Rad 14: | ||
|1906-nu ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Flamman Flamman<br>svensk oberoende socialistisk tidning från 1906] ||Wikipedia<br>svenska | |1906-nu ||[https://sv.m.wikipedia.org/wiki/Flamman Flamman<br>svensk oberoende socialistisk tidning från 1906] ||Wikipedia<br>svenska | ||
|- | |- | ||
| − | |1906-nu ||[https://en.m.wikipedia.org/wiki/Flamman | + | |1906-nu ||[https://en.m.wikipedia.org/wiki/Flamman Flammanis<br>Swedish socialist weekly newspaper.]|Wikipedia<br>engelska |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versionen från 13 oktober 2024 kl. 10.29
Foto
Allmänt
Källor / Referenser
| Publicerat | Rubrik / Länk | Källor |
|---|---|---|
| Karl-Gustav Köhler | Centrum för dramatik | |
| 1906-nu | Flamman svensk oberoende socialistisk tidning från 1906 |
Wikipedia svenska |
| 1906-nu | Wikipedia engelska |
I utredningen
Uppslag i wpu
| Anledning | Uppslag | Registrerad | Ad Acta | Avsnittsanteckningar | Uppslagsanteckningar | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hörd |
1988-08-09 |
1993-09-09 |
Karl-Gustav Köhler om vad Ivan von Birchan berättat för honom. | ||||
|
Hörd |
|||||||
|
1992-05-08 |
1993-09-09 |
||||||
|
Hörd Pomn |
|||||||
|
1991-10-22 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-02-07 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-02-22 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-03-01 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-10-22 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-10-22 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
2016-10-14 |
1993-09-09 |
||||||
|
1988-09-30 |
1993-09-09 |
||||||
|
1989-09-27 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-03-26 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-07 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-23 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-07 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1988-10-14 |
1993-09-09 |
||||||
|
1989-04-14 |
1993-09-09 |
||||||
|
1989-07-11 |
1993-09-09 |
||||||
|
1990-01-30 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1990-08-03 |
1993-09-09 |
||||||
|
1991-09-23 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-23 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-23 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-04-23 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-12-11 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-12-11 |
1993-09-09 |
||||||
|
1992-12-11 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
2003-02-06 |
1993-09-09 |
||||||
|
1993-05-12 |
1993-09-09 |
||||||
|
1994-04-14 |
1993-09-09 |
||||||
|
1994-04-14 |
1993-09-09 |
||||||
|
1994-05-24 |
1993-09-09 |
||||||
|
Pomn |
Hörd: Förhörd, FHL: Förhörsledare, Pomn: Omnämnd, Rel: Relaterar
Bilder